Marka i sieć sklepów

Marka Viceversa jest młodą, dynamicznie rozwijającą się marką odzieżową średniej półki cenowej. Swoją ofertę kieruje zarówno do kobiet, jak i mężczyzn ceniących sobie klasyczną elegancję i komfort noszenia dobrych jakościowo ubrań. Marka posiada rozbudowaną sieć sprzedaży. Należą do niej sklepy własne, franchisingowe, partnerskie oraz sieć zewnętrzna w Polsce, Czechach i na Słowacji. Salony własne i franchisingowe otwierane są w większych miejscowościach, powyżej 30.000 mieszkańców – najczęściej w galeriach handlowych.

Lokalizacja

Sieć obejmuje 15 salonów franchisingowych i własnych oraz 150 partnerów zewnętrznych w całej Polsce. Adresy sklepów są dostępne na stronie: www.vice-versa.pl

Dostępny asortyment

Marka oferuje kolekcję odzieży damskiej i męskiej. Naszym klientom proponujemy odzież w stylu smart office i casual. Zróżnicowana kolorystyka oraz modele sprawiają, że kolekcja jest uniwersalna a w zależności od potrzeb klienta – pozwala na kreację indywidualnego wizerunku.

Informacje ogólne

Klient: Naszą grupą docelową są klienci powyżej 30 roku życia, ceniący komfort i nienaganną jakość.
Ceny: od 29,90 zł (topy) do 349,90 zł (płaszcze).Dostępne rozmiary: od 34 do 42.

System zwrotów i wymiany

W ciągu 7 dni od daty zakupu można rzecz wymienić na inną na podstawie paragonu, pod warunkiem, że nie była ona noszona i ma oryginalne metki. Wymiany należy dokonać w tym samym salonie, w którym dokonało się zakupu. Nie ma możliwości zwrotu zakupionego towaru.

Ekspozycja

Zmieniana regularnie, w zależności od harmonogramu kolekcji.

Nowe dostawy

Nowe kolekcje są wprowadzane dwa razy w roku – jesienno-zimowa oraz wiosenno-letnia. Co dwa tygodnie kolekcja jest uzupełniana o nowe wzory (pomijając sezon przecenowy).

Wizualny koncept sklepów

Marka Viceversa buduje sieć sklepów własnych, franchisingowych oraz partnerskich w oparciu o jednolity koncept wizualny.

Visual Merchandising

Sklepy projektowane są według najnowszych tendencji Visual Merchandisingowych, zachowując przy tym przyjazną dla klienta atmosferę. Naszym partnerom oferujemy pomoc w zakresie projektu sklepu, systemu meblowego oraz ułożenia odzieży w sklepie.